Ankarada Pedagog · 10 Mart 2024

Yaşamkent Pedagog

Yaşamkent Pedagog

Yaşamkent’ten arayan soran pedagog arayıp ulaşmak isteyen tanıdıklar ya da tanıdıkları vasıtasıyla duymuş olan danışanlarımız arayıp sormaktadır.Ofisinize nasıl gelebiliriz ulaşım nasıl diye sorular gelmektedir.Arayan danışanlara cevap olması adına böyle bir sayfa hazırlayalım dedik. Ankara Pedagog tavsiyesi veren dostlara teşekkürler.

Pedagog Okan Bal
Pedagog Okan Bal

Ofisiniz merkezi konumda olup Gazi iş merkezindedir.Gazi iş merkezi Maltepe pazarı ve Maya göz Hastanesi’nin bitişiğinde bulunmaktadır.Özel araç ve toplu taşıma ile ulaşım imkanı bulunmaktadır.

Özel araçla gelmek isteyenler için ofisin bitişiğinde 2 adet otopark mevcuttur artı metroyla toplu taşıma ile gelmek isteyenler için Demirtepe Metro istasyonundan Gazi işmerkezi 550 metre yürüyerek ulaşılabilecek durumda.Sıhhıye Metro istasyonuna uzaklığımız ise 900 metre orasıda yürüme mesafesindedir.

Ankara Pedagog Adresi
Ankara Pedagog

Ankara’da Yaşamkentten Gazi işmerkezi Pedagog Okan Bal’a ulaşım için birkaç seçeneğiniz var. Aşağıdaki yönergeleri takip ederek Gazi işmerkezi Pedagog Okan Bal’a gidebilirsiniz:

 1. Toplu Taşıma: Ankara’da toplu taşıma seçenekleri oldukça yaygın. Yaşamkent’ten Gazi işmerkezi Pedagog Okan Bal’a giden birçok otobüs ve dolmuş hattı var. Yaşamkent’ten 387-3 numaralı otobüse binerek, Gazi işmerkezi Pedagog Okan Bal’a yakın bir durakta inebilirsiniz. Bu otobüs hattı, genellikle 10-15 dakikada bir hareket eder. Alternatif olarak, Yaşamkent’ten 445 numaralı dolmuşa binerek de Gazi işmerkezi Pedagog Okan Bal’a gidebilirsiniz.
 2. Taksi: Ankara’da taksi hizmeti oldukça yaygındır. Yaşamkent’ten Gazi işmerkezi Pedagog Okan Bal’a gitmek için bir taksi çağırabilirsiniz. Taksi ücretleri normalde sabit bir tarifeye sahiptir, ancak trafik durumuna bağlı olarak değişebilir.
 3. Özel araç: Kendi aracınızla seyahat etmek isterseniz, Yaşamkent’ten Gazi işmerkezi Pedagog Okan Bal’a gitmek için Eskişehir Yolu üzerinden yaklaşık 12-13 kilometrelik bir mesafe kat etmeniz gerekecektir. Navigasyon cihazınızı veya haritalar uygulamasını kullanarak en kısa veya en hızlı yolu bulabilirsiniz.

Yaşamkent’ten Gazi işmerkezi Pedagog Okan Bal‘a 15-20 dakika içinde ulaşabilirsiniz.

Gazi iş Merkezi’ne ulaşmamız ortalama bulunduğunuz konuma göre 20 km uzaklıktadır.20 dakika içerisinde Yaşamkent’ten çıktığınız zaman gazi iş merkezi’nde Sinerji Danışmanlık Pedagog Okan Bal‘a ulaşabilirsiniz

Yaşamkent’ten Özel aracınızla Ankara Pedagog Ulaşmak için Maps Bu konuma tıklayarak gelebilirsiniz.

Uzman Psikolojik Danışman Okan Bal

Uzm. Psk. Dan. Okan BAL 1984 yılında Mersinin Anamur ilçesinde doğdu. Bozyazı Anadolu lisesinden mezun olduktan sonra 2003 yılında Çukurova Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışma Bölümüne başladı. 2007 Yılında mezun olduktan sonra çalışma hayatına başlamıştır. 2010 Yılında Gaziantep Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışma Bölümü Yüksek Lisansına Başladı. 2012 Yılında mezun olduktan sonra Uzmanlık Unvanını almıştır. Aile Danışmanlığı Eğitimi Sertifikası, Eğitim Danışmanlığı ve Öğrenci Koçluğu Sertifikası, Oyun Terapisi ve Wisc-r Zeka Testi Sertifikalarına Sahiptir. Ayrıca çocuk gelişimi ve çocuk psikolojisi, çocuk değerlendirme testleri, ergenlik ve ergenlik psikolojisi, anne baba eğitimi vermektedir. Öfke ve stres yönetimi, Sınav kaygısı, etkili iletişim, yeni test teknikleri, stres depresyon ve kaygı, okul uyum sorunları, kadına yönelik şiddet ve çözümleri vb. Konularında da eğitimlere katılmıştır.

Okan Bal ALDIĞI EĞİTİMLER

 • Krize Müdahale-Psikolojik İlk Yardım Eğitimi,
 • Bilişsel-Davranışçı Terapi Eğitimi,
 • Çocuk Gelişimi ve Çocuk Psikolojisi,
 • Rehberlikte Aile Müdahaleleri,
 • Ergenlik ve Ergenlik Psikolojisi,
 • Aile Danışmanlığı Sertifika Programı,
 • Eğitim Danışmanlığı ve Öğrenci Koçluğu
 • Okullarda İntihar Davranışının Önlenmesi Eğitimi,
 • Kadına Yönelik Şiddet ve Çözümleri Eğitimi.
 • Sınav Kaygısı ve Sınav Kaygısına Bilişsel Müdahaleler
 • Etkili İletişim ve Yeni Ortamlarda Ben Eğitimi
 • Diksiyon Eğitimi,
 • Yeni Test Teknikleri Eğitimi,

Danışanlarımızın yazdığı Pedagog yorumlarına bakabilirsiniz.

Yaşamkent pedagog
Ankara Yaşamkent pedagog YOL TARİFİ
Seans ve Randevu İçin Tıkla
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Merhabalar;
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Bize Yazın yada Arayın 0 534 363 98 96