Ankarada Pedagog · 10 Mart 2024

Altındağ Pedagog

Altındağ Pedagog

Altındağ’dan arayan soran pedagog arayıp ulaşmak isteyen tanıdıklar ya da tanıdıkları vasıtasıyla duymuş olan danışanlarımız arayıp sormaktadır.Ofisinize nasıl gelebiliriz ulaşım nasıl diye sorular gelmektedir.Arayan danışanlara cevap olması adına böyle bir sayfa hazırlayalım dedik. Ankara Pedagog tavsiyesi veren dostlara teşekkürler.

Pedagog Okan Bal
Pedagog Okan Bal

Ofisiniz merkezi konumda olup Gazi iş merkezindedir.Gazi iş merkezi Maltepe pazarı ve Maya göz Hastanesi’nin bitişiğinde bulunmaktadır.Özel araç ve toplu taşıma ile ulaşım imkanı bulunmaktadır.

Özel araçla gelmek isteyenler için ofisin bitişiğinde 2 adet otopark mevcuttur artı metroyla toplu taşıma ile gelmek isteyenler için Demirtepe Metro istasyonundan Gazi işmerkezi 550 metre yürüyerek ulaşılabilecek durumda.Sıhhıye Metro istasyonuna uzaklığımız ise 900 metre orasıda yürüme mesafesindedir.

Ankara Pedagog Adresi
Ankara Pedagog

Ankara’da ulaşım için birkaç seçeneğiniz var. Aşağıdaki yönergeleri takip ederek Altındağ’dan Çankaya Gazi İş Merkezi’ne gidebilirsiniz:

 1. Toplu Taşıma: Ankara’da toplu taşıma seçenekleri oldukça yaygın. Altındağ’dan Çankaya Gazi İş Merkezi Pedagog Okan Bal’a giden birçok otobüs ve dolmuş hattı var. Örneğin, Altındağ İstasyonu’ndan 182-3 numaralı otobüse binerek, Çankaya Gazi İş Merkezi Pedagog Okan Bal’a yakın bir durakta inebilirsiniz. Bu otobüs hattı, genellikle 10-15 dakikada bir hareket eder. Alternatif olarak, Altındağ’dan 445 numaralı dolmuşa binerek de Çankaya Gazi İş Merkezi Pedagog Okan Bal’a gidebilirsiniz.
 2. Metro: Ankara’da metro hattı oldukça yaygındır ve birçok noktaya hizmet vermektedir. Altındağ’da bulunan Demirtepe istasyonundan Kızılay yönüne giden metro hattına binerek, Kızılay istasyonunda aktarma yapabilirsiniz. Kızılay istasyonunda, M2 hattına (Çayyolu metrosu) binerek Çankaya Gazi İş Merkezi Pedagog Okan Bal’a En yakın Demirtepe istasyonunda inebilirsiniz. Gazi İş Merkezi istasyonundan iş merkezine yürüyerek ulaşabilirsiniz.
 3. Taksi: Ankara’da taksi hizmeti oldukça yaygındır. Altındağ’dan Çankaya Gazi İş Merkezi’ne gitmek için bir taksi çağırabilirsiniz. Taksi ücretleri normalde sabit bir tarifeye sahiptir, ancak trafik durumuna bağlı olarak değişebilir.

Altındağ’dan Gazi işmerkezi Pedagog Okan Bal‘a 20-25 dakika içinde ulaşabilirsiniz.

Gazi iş Merkezi’ne ulaşmamız ortalama bulunduğunuz konuma göre 22 km uzaklıktadır. 25 dakika içerisinde Altındağ’dan çıktığınız zaman gazi iş merkezi’nde Sinerji Danışmanlık Pedagog Okan Bal‘a ulaşabilirsiniz

Altındağ’dan Özel aracınızla Ankara Pedagog Ulaşmak için Maps Bu konuma tıklayarak gelebilirsiniz.

Uzman Psikolojik Danışman Okan Bal

Uzm. Psk. Dan. Okan BAL 1984 yılında Mersinin Anamur ilçesinde doğdu. Bozyazı Anadolu lisesinden mezun olduktan sonra 2003 yılında Çukurova Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışma Bölümüne başladı. 2007 Yılında mezun olduktan sonra çalışma hayatına başlamıştır. 2010 Yılında Gaziantep Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışma Bölümü Yüksek Lisansına Başladı. 2012 Yılında mezun olduktan sonra Uzmanlık Unvanını almıştır. Aile Danışmanlığı Eğitimi Sertifikası, Eğitim Danışmanlığı ve Öğrenci Koçluğu Sertifikası, Oyun Terapisi ve Wisc-r Zeka Testi Sertifikalarına Sahiptir. Ayrıca çocuk gelişimi ve çocuk psikolojisi, çocuk değerlendirme testleri, ergenlik ve ergenlik psikolojisi, anne baba eğitimi vermektedir. Öfke ve stres yönetimi, Sınav kaygısı, etkili iletişim, yeni test teknikleri, stres depresyon ve kaygı, okul uyum sorunları, kadına yönelik şiddet ve çözümleri vb. Konularında da eğitimlere katılmıştır.

Okan Bal ALDIĞI EĞİTİMLER

 • Krize Müdahale-Psikolojik İlk Yardım Eğitimi,
 • Bilişsel-Davranışçı Terapi Eğitimi,
 • Çocuk Gelişimi ve Çocuk Psikolojisi,
 • Rehberlikte Aile Müdahaleleri,
 • Ergenlik ve Ergenlik Psikolojisi,
 • Aile Danışmanlığı Sertifika Programı,
 • Eğitim Danışmanlığı ve Öğrenci Koçluğu
 • Okullarda İntihar Davranışının Önlenmesi Eğitimi,
 • Kadına Yönelik Şiddet ve Çözümleri Eğitimi.
 • Sınav Kaygısı ve Sınav Kaygısına Bilişsel Müdahaleler
 • Etkili İletişim ve Yeni Ortamlarda Ben Eğitimi
 • Diksiyon Eğitimi,
 • Yeni Test Teknikleri Eğitimi,

Danışanlarımızın yazdığı Pedagog yorumlarına bakabilirsiniz.

Altındağ pedagog
Ankara Altındağ pedagog YOL TARİFİ
Seans ve Randevu İçin Tıkla
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Merhabalar;
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Bize Yazın yada Arayın 0 534 363 98 96