Ankarada Pedagog · 1 Eylül 2023

Beypazarı Pedagog

Beypazarı Pedagog

Beypazarı’ndan arayan soran pedagog arayıp ulaşmak isteyen tanıdıklar ya da tanıdıkları vasıtasıyla duymuş olan danışanlarımız arayıp sormaktadır.Ofisinize nasıl gelebiliriz ulaşım nasıl diye sorular gelmektedir.Arayan danışanlara cevap olması adına böyle bir sayfa hazırlayalım dedik. Ankara Pedagog tavsiyesi veren dostlara teşekkürler.

Pedagog Okan Bal
Pedagog Okan Bal

Ofisiniz merkezi konumda olup Gazi iş merkezindedir.Gazi iş merkezi Maltepe pazarı ve Maya göz Hastanesi’nin bitişiğinde bulunmaktadır.Özel araç ve toplu taşıma ile ulaşım imkanı bulunmaktadır.

Özel araçla gelmek isteyenler için ofisin bitişiğinde 2 adet otopark mevcuttur artı metroyla toplu taşıma ile gelmek isteyenler için Demirtepe Metro istasyonundan Gazi işmerkezi 550 metre yürüyerek ulaşılabilecek durumda.Sıhhıye Metro istasyonuna uzaklığımız ise 900 metre orasıda yürüme mesafesindedir.

Ankara Pedagog Adresi
Ankara Pedagog

Beypazarı, Ankara ilinin bir ilçesidir ve Ankara şehir merkezine yaklaşık 100 kilometre uzaklıkta bulunmaktadır.

Sıhhiye ise Ankara şehir merkezinde bulunan bir semttir ve çeşitli sağlık kuruluşlarına ev sahipliği yapmaktadır.

Beypazarı’ndan Sıhhiye’ye gitmek için öncelikle Ankara’ya ulaşmanız gerekmektedir. Beypazarı’ndan Ankara’ya ulaşmak için otobüs veya özel araç kullanabilirsiniz. Otobüsle gitmek isterseniz, Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin Halk Ego veya ÖHO (Özel Halk Otobüsü) hatlarını kullanabilirsiniz.

Ankara’ya ulaştıktan sonra Sıhhiye’ye gitmek için toplu taşıma araçlarını kullanabilirsiniz. Ankara’da hemen hemen her noktaya ulaşabilen Ankaray veya Metro gibi raylı sistemleri kullanabilirsiniz. Ayrıca Sıhhiye’ye özel olarak hizmet veren otobüs hatları da bulunmaktadır. Bunun için Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin web sitesi veya mobil uygulaması üzerinden otobüs hatlarına ve sefer saatlerine ulaşabilirsiniz.

Eğer özel aracınızla gitmek isterseniz, Beypazarı’ndan Ankara’ya D750 karayolunu kullanarak ulaşabilirsiniz. Ankara’ya girdikten sonra Konya Yolu’nu takip ederek Sıhhiye’ye ulaşabilirsiniz. Ancak Ankara trafiği yoğun olabileceği için özel araç kullanacaklar için trafik durumunu önceden kontrol etmeleri önerilir.

Beypazarı’ndan Toplu taşıma araçlarına binerek Gazi iş merkezinde Pedagog Okan Bal‘a ulaşabilirsiniz.

Otobüs ile Gazi iş Merkezi’ne ulaşmamız ortalama 1saat 15 dakika sürmektedir 1 saat 15 dakika içerisinde Beypazarı’ndan çıktığınız zaman gazi iş merkezi’nde Sinerji Danışmanlık Pedagog Okan Bal‘a ulaşabilirsiniz

Beypazarı’ndan Özel aracınızla Ankara Pedagog Ulaşmak için Maps Bu konuma tıklayarak gelebilirsiniz.

..

pedagog okan bal
Uzm. Psk. Dan. Okan BAL

Uzman Psikolojik Danışman Okan Bal

Uzm. Psk. Dan. Okan BAL 1984 yılında Mersinin Anamur ilçesinde doğdu. Bozyazı Anadolu lisesinden mezun olduktan sonra 2003 yılında Çukurova Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışma Bölümüne başladı. 2007 Yılında mezun olduktan sonra çalışma hayatına başlamıştır. 2010 Yılında Gaziantep Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışma Bölümü Yüksek Lisansına Başladı. 2012 Yılında mezun olduktan sonra Uzmanlık Unvanını almıştır. Aile Danışmanlığı Eğitimi Sertifikası, Eğitim Danışmanlığı ve Öğrenci Koçluğu Sertifikası, Oyun Terapisi ve Wisc-r Zeka Testi Sertifikalarına Sahiptir. Ayrıca çocuk gelişimi ve çocuk psikolojisi, çocuk değerlendirme testleri, ergenlik ve ergenlik psikolojisi, anne baba eğitimi vermektedir. Öfke ve stres yönetimi, Sınav kaygısı, etkili iletişim, yeni test teknikleri, stres depresyon ve kaygı, okul uyum sorunları, kadına yönelik şiddet ve çözümleri vb. Konularında da eğitimlere katılmıştır.

Okan Bal ALDIĞI EĞİTİMLER

 • Krize Müdahale-Psikolojik İlk Yardım Eğitimi,
 • Bilişsel-Davranışçı Terapi Eğitimi,
 • Çocuk Gelişimi ve Çocuk Psikolojisi,
 • Rehberlikte Aile Müdahaleleri,
 • Ergenlik ve Ergenlik Psikolojisi,
 • Aile Danışmanlığı Sertifika Programı,
 • Eğitim Danışmanlığı ve Öğrenci Koçluğu
 • Okullarda İntihar Davranışının Önlenmesi Eğitimi,
 • Kadına Yönelik Şiddet ve Çözümleri Eğitimi.
 • Sınav Kaygısı ve Sınav Kaygısına Bilişsel Müdahaleler
 • Etkili İletişim ve Yeni Ortamlarda Ben Eğitimi
 • Diksiyon Eğitimi,
 • Yeni Test Teknikleri Eğitimi,

Danışanlarımızın yazdığı Pedagog yorumlarına bakabilirsiniz.

Beypazarı'ndan Pedagog Okan Bala
Ankara Beypazarı pedagog YOL TARİFİ
Seans ve Randevu İçin Tıkla
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Merhabalar;
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Bize Yazın yada Arayın 0 534 363 98 96