Ankarada Pedagog · 1 Eylül 2023

Kahramankazan Pedagog

Kahramankazan Pedagog

Kahramankazan’dan arayan soran pedagog arayıp ulaşmak isteyen tanıdıklar ya da tanıdıkları vasıtasıyla duymuş olan veya internet Pedagog Yorumundan okuyup bize ulaşmak isteyen danışanlarımız arayıp sormaktadır.Ofisinize nasıl gelebiliriz ulaşım nasıl diye sorular gelmektedir.Arayan danışanlara cevap olması adına böyle bir sayfa hazırlayalım dedik. Ankara Pedagog tavsiyesi veren dostlara teşekkürler.

Pedagog Okan Bal
Pedagog Okan Bal

Ofisiniz merkezi konumda olup Gazi iş merkezindedir.Gazi iş merkezi Maltepe pazarı ve Maya göz Hastanesi’nin bitişiğinde bulunmaktadır.Özel araç ve toplu taşıma ile ulaşım imkanı bulunmaktadır.

Özel araçla gelmek isteyenler için ofisin bitişiğinde 2 adet otopark mevcuttur artı metroyla toplu taşıma ile gelmek isteyenler için Demirtepe Metro istasyonundan Gazi işmerkezi 550 metre yürüyerek ulaşılabilecek durumda.Sıhhıye Metro istasyonuna uzaklığımız ise 900 metre orasıda yürüme mesafesindedir.

Ankara Pedagog Adresi
Ankara Pedagog

Ankara Kahramankazan’dan Çankaya Gazi İş Merkezi Pedagog Okan Bal’a ulaşmanın birkaç yolu vardır.

Kahramankazan’dan Çankaya Gazi İş Merkezi’ne gitmek için birkaç ulaşım seçeneği bulunmaktadır. Bu seçenekler arasında otobüs, metro ve taksi gibi alternatifler bulunmaktadır.

Eğer otobüs kullanmak isterseniz, Kahramankazan’dan Kızılay’a giden otobüsler bulabilirsiniz. Kızılay’a vardıktan sonra, Gazi Üniversitesi Kampüsü durağına yürüyerek veya bir başka otobüsle giderek Çankaya Gazi İş Merkezi’ne ulaşabilirsiniz.

Metro kullanmak da bir seçenek olabilir. Kahramankazan’dan metro istasyonuna gitmek için, EGO otobüsleri ile Batıkent Metro İstasyonu’na kadar gidebilirsiniz. Batıkent’ten sonra Kızılay’a giden metroya aktarma yaparak, Kızılay’dan Gazi Üniversitesi Kampüsü durağına yürüyerek veya başka bir otobüsle giderek Çankaya Gazi İş Merkezi’ne ulaşabilirsiniz.

Son olarak, taksi kullanmak da bir seçenektir. Kahramankazan’dan Çankaya Gazi İş Merkezi’ne taksiyle gitmek, diğer seçeneklere göre daha hızlı ve doğrudan bir yolculuk sağlayabilir. Ancak taksi fiyatları diğer seçeneklere göre daha yüksek olabilir.

Kahramankazan’dan Gazi işmerkezi Pedagog Okan Bal‘a 37 dakika içinde ulaşabilirsiniz.

Gazi iş Merkezi’ne ulaşmamız ortalama bulunduğunuz konuma göre 48 km uzaklıktadır. 37 dakika içerisinde Kahramankazan’dan çıktığınız zaman gazi iş merkezi’nde Sinerji Danışmanlık Pedagog Okan Bal‘a ulaşabilirsiniz

Altındağ’dan Özel aracınızla Ankara Pedagog Ulaşmak için Maps Bu konuma tıklayarak gelebilirsiniz.

..

pedagog okan bal
Uzm. Psk. Dan. Okan BAL

Uzman Psikolojik Danışman Okan Bal

Uzm. Psk. Dan. Okan BAL 1984 yılında Mersinin Anamur ilçesinde doğdu. Bozyazı Anadolu lisesinden mezun olduktan sonra 2003 yılında Çukurova Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışma Bölümüne başladı. 2007 Yılında mezun olduktan sonra çalışma hayatına başlamıştır. 2010 Yılında Gaziantep Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışma Bölümü Yüksek Lisansına Başladı. 2012 Yılında mezun olduktan sonra Uzmanlık Unvanını almıştır. Aile Danışmanlığı Eğitimi Sertifikası, Eğitim Danışmanlığı ve Öğrenci Koçluğu Sertifikası, Oyun Terapisi ve Wisc-r Zeka Testi Sertifikalarına Sahiptir. Ayrıca çocuk gelişimi ve çocuk psikolojisi, çocuk değerlendirme testleri, ergenlik ve ergenlik psikolojisi, anne baba eğitimi vermektedir. Öfke ve stres yönetimi, Sınav kaygısı, etkili iletişim, yeni test teknikleri, stres depresyon ve kaygı, okul uyum sorunları, kadına yönelik şiddet ve çözümleri vb. Konularında da eğitimlere katılmıştır.

Okan Bal ALDIĞI EĞİTİMLER

 • Krize Müdahale-Psikolojik İlk Yardım Eğitimi,
 • Bilişsel-Davranışçı Terapi Eğitimi,
 • Çocuk Gelişimi ve Çocuk Psikolojisi,
 • Rehberlikte Aile Müdahaleleri,
 • Ergenlik ve Ergenlik Psikolojisi,
 • Aile Danışmanlığı Sertifika Programı,
 • Eğitim Danışmanlığı ve Öğrenci Koçluğu
 • Okullarda İntihar Davranışının Önlenmesi Eğitimi,
 • Kadına Yönelik Şiddet ve Çözümleri Eğitimi.
 • Sınav Kaygısı ve Sınav Kaygısına Bilişsel Müdahaleler
 • Etkili İletişim ve Yeni Ortamlarda Ben Eğitimi
 • Diksiyon Eğitimi,
 • Yeni Test Teknikleri Eğitimi,

Danışanlarımızın yazdığı Pedagog yorumlarına bakabilirsiniz.

Kahramankazan pedagog
Ankara Kahramankazan pedagog YOL TARİFİ
Seans ve Randevu İçin Tıkla
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Merhabalar;
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Bize Yazın yada Arayın 0 534 363 98 96